Tuesday, November 12

चितवन पुगेर न्यायको पक्षमा शिशिर भण्डारी गर्जिए ! भने- रबि लामिछाने जस्ता सपुत जेल परे भने शिशिर भण्डारीहरु म*रे हुन्छ ! (भिडियो हेर्नुस) सबैले शेयर गरौं

आवाज न्यायको लागि हो । शालिकराम पुडासैनी प्रकरणमा गहन रुपमा सत्य तथ्य छानबिन होस । हामी सबैका प्रिय सँचारकर्मी रबि लामिछाने दाईले देश र जनताका लागि गर्नु भएको सत्कर्महरुको हामी प्रशँसा गरेर थाक्दैनौं” चर्चित सँचारकर्मी तथा समाजसेवी शिशिर भण्डारी चितवन पुगेर न्यायको पक्षमा बोलेका छन् ।

उनले शान्तिपुर्ण ढँगले शालिक राम पुडासैनी प्रकरणमा सत्यतथ्य छानबिन होस र दोषीलाई कारवाही होस, निर्दोष नफसोस भनेका छन् ।शिशिर चितवन पुग्दा रबि र शिशिरका समर्थहरुले उनलाई तालीले स्वागत गरेका थिए । आजै चितवन पुगेका शिशिरले प्रहरी प्रशासनको सम्मान गर्दै, देशको न्यायालयको सम्मान गर्दै, यथार्थ तरुन्तै पत्ता लगाउन भने ।

उनले भने, यदि रबि लामिछाने जस्ता देशको लागि मरिमेट्ने सपुतलाई फसाउने ष ड्यन्त्र भएको हो भने, शिशिर भण्डारी जस्ता देशको लागि केहि गर्छु भन्नेले म रे हुन्छ । भिडियो हेर्नुस

 

Sabhar osnepal bata

Traveling increases our knowledge and widens our perspective. To view new customs, different ways of living is fantastic for the mind. It gives us a new perspective about life and especially our life, it can help us change some of our habits or even create new ones. When I travel I usually make it a point to try new food, some cultures don’t have fries in their diet and they are all skinny, others use spices to give taste and not oils or fats. Discovering different values and ways to get by in life is really interesting. You also need to visit exotic new places and discover wha t this wonderful world has to offer.

प्रतिकृया दिनुहोस्